Nowości

12 listopada 2018 Era po raz drugi została mamą - mamy dwóch dużych kremowych chłopców :) 
                                                2018-11-14

5 lutego 2018 roku powitaliśmy na świecie miot K :) 
Calineczka wydała na świat 9 zdrowych kociąt - 3 chłopców (czarny, kremowy i rudy) oraz 6 dziewczynek (czarny szylkret i rudy).


                                               2018-02-06

15 listopada 2017 roku powitaliśmy na świecie pierwsze dzieci Ery :) mamy srebrną dziewczynkę z białym i chłopca srebrnego arlekina :)
Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane maluchem z tego miotu :)

                                               2017-11-16

Doczekaliśmy się w końcu na pierwsze dzieci Divy :) 4 października 2017 roku późnym wieczorem w tempie ekspresowym na świecie pojawiła się piątka chłopców: dwa kremowe, jeden rudy, jeden czarny i jeden niebieski :)
Zainteresowanych zakupem maluszka zapraszamy do kontaktu :)
                                           
                                              2017-10-05

Niestety jak to w hodowli bywa często wiatr wieje w oczy, sprawy nie idą zgodnie z planem i wiele rzeczy niemiło nas zaskakuje. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że planować hodowlaną przyszłość należy z dużą ostrożnością. Nasza Eurydzia - wzorowa matka, okaz zdrowia, odnośnie której snuliśmy plany na jesienny miot poszła w ślady Cherry i zakończyła przedwcześnie swoją karierę hodowlaną z powodu podstępnego ropomacicza. Ciężko nam się z tym pogodzić, jednak jesteśmy jej wdzięczni za kocięta które zdrowo wydała na świat i cieszymy się, że udało nam się w porę zareagować, a kicia będzie mogła wieść teraz spokojne życie już jako kastratka.

                                                                                                                                 2017-08-10

Wszystkie kocięta z miotu G i H szczęśliwie znalazły swoje nowe domy :)
Kolejne kocięta w naszej hodowli przyjdą na świat jesienią 2017 roku: matkami zostaną Diva i Eurydzia. Więcej informacji o spodziewanych miotach w podstronie Planowane mioty
Zainteresowanych maluchem z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu :)                                                                                                                                                              2017-07-02

Na nowe kochające domy czekają jeszcze dwie księżniczki z miotu G: Guarana i Galaxy.
Dziewczyny ładnie się rozwijają, Guarana zapowiada się na ogromną kocicę - w chwili obecnej waży już 4 kg!
Mają już skończone 4 miesiące i są gotowe do rozpoczęcia życia w swoich nowych rodzinach :)


                                                    2017-04-14

31 marca 2017 roku w naszej hodowli przyszedł na świat jeden kremowy chłopczyk :) Jest synem naszej Bory King Of The Beach i Enzo Therapy Coon.
                                                2017-03-31

Mamy kocięta!
27 listopada 2016 roku Calineczka urodziła nam szczęśliwie swoje pierwsze maluchy. Mamy 5 kociąt: 2 kocurki (rudy srebrzysty i niebieski) oraz 3 kotki (dwie rude i czarny szylkret). Zainteresowanych zakupem kociaka zapraszamy do kontaktu :)
                                                  2016-11-29